czwartek, 21 lutego 2013

Adopcja!

Cześć. : )
Nie udało mi się przenieść do innej szkoły, ze względu na egzamin gimnazjalny i zgłaszanie uczniów do przystąpienia do tego egzaminu. Trudno się mówi. Przepisze się do innej klasy, najwyżej. Już wiem nawet do jakiej. Przez cały poranek chodziłam struta. Ale humorek się poprawił dosyć szybko. W końcu życie jest za krótkie na to, by chodzić wiecznie smutnym i przejmowanie się jakimś beznadziejnym hejtowaniem. Powoli zdaję sobie z tego sprawę. Dzisiaj skejpowałam z Oliwką. Do tego wpadłam na pomysł, że zaadoptuję małego przyjaciela. W Sopocie jest Dom Tymczasowy dla Fretek. Zawsze chciałam mieć fretkę! Są takie przecudowne! Myślicie, że to dobry pomysł taka adopcja? Ja myślę, że nawet bardzo. Dam nowy dom jednej z fretek, będę mogła jakoś pomóc :)
Teraz będzie tylko lepiej, ja to wiem. Ja to kurna wiem! Piękności ♥

Jutrzejszy dzień zapowiada się dosyć nudno. Jutro wycieczka do dyrektora mojej szkoły. Znowu będę musiała się tłumaczyć, odpowiadać na miliony pytań. " dlaczego? ". W takim momencie nie potrafię odpowiedzieć, bo właściwie nie wiem.. Jutro się jeszcze wszystko wyjaśni co do fretki ♥ . Mam nadzieję :)
Lubicie fretki? A może macie w domu? :3 .

5 komentarzy:

 1. pomysl fajny ale warto pomyslec co niesie za soba taka adopcja dowiedziec sie wszystkiego o pielegnacji i potrzebach takiego zwierzatka i kochac je bo tonie zabawka:)
  obserwuje:) i zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piekności i słodkości ;d :)
  Zapraszam: pauuls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne te fretki ;D

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie: http://wegetwicked.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominowałam Twój blog do Liebster Award. Musisz odpowiedzieć na pytania zamieszczone w moim blogu w poście pt. "Liebster Award!". (:
  Jak odpowiesz to skomentuj tamten wpis, chętnie przeczytam Twoje odpowiedzi. (:

  http://awkwardxoxo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń